Facebook Youtube

Liga Piłkarska Krosball Amatorski - ranking strzelców



Zawodnik Drużyna Strzelonych bramek
Dawid Klamut Goodrich Krosno 57
Jakub Kozner Profbud4Kids 53
Łukasz Kut Guzikówka Stara Gwardia 35
Dariusz Dydek Parnas Stara Wieś 34
Grzegorz Cynarski Travel-Line Eba RLS 32
Eliasz Witalec PKLF Krosno 28
Tomasz Steliga PKLF Krosno 26
Tomasz Wacek Eurocash Galaktikos 24
Damian Trybus Czarny Kogut 23
Aymen Mamouni Profbud4Kids 22
Waldemar Wojnar Vivaldi Meble II 22
Wojciech Błażejowski Profbud4Kids 21
Marcin Ginalski Vivaldi Meble II 19
Wiktor Zychiewicz Vivaldi Meble II 19
Arkadiusz Wilk Restauracja Elwit 18
Paweł Ruszała Vivaldi Meble II 17
Sławomir Leśniak Eurocash Galaktikos 17
Wojciech Dmuchała Eurocash Galaktikos 17
Andrzej Uliasz Studnie-Dukla 16
Artur Szelc Goodrich Krosno 16
Paweł Uliasz Studnie-Dukla 16
Grzegorz Adamski Goodrich Krosno 15
Krzysztof Lągawa Restauracja Elwit 15
Sławomir Pasek Goodrich Krosno 15
Dominik Glazer Goodrich Krosno 14
Grzegorz Błoniarz Marvis 14
Marcin Boruta Marvis 14
Paweł Ginalski Vivaldi Meble II 14
Rafał Majer Restauracja Elwit 14
Łukasz Celny Eurocash Galaktikos 14
Jarosław Kielar Travel-Line Eba RLS 13
Kamil Libuszewski Profbud4Kids 13
Rafał Dydek Parnas Stara Wieś 13
Paweł Niżnik Beer Lovers 12
Przemysław Rutka Marvis 12
Bogusław Niemczyk PKLF Krosno 11
Dariusz Armata Vivaldi Meble II 11
Dariusz Chilik Studnie-Dukla 11
Dariusz Nowak Guzikówka Stara Gwardia 11
Maksym Organek Studnie-Dukla 11
Marcin Długosz Marvis 11
Marek Froń Parnas Stara Wieś 11
Michał Borowski PKLF Krosno 11
Paweł Balon Guzikówka Stara Gwardia 11
Tomasz Staszewski Guzikówka Stara Gwardia 11
Łukasz Zając Eurocash Galaktikos 11
Marcin Jasiński Travel-Line Eba RLS 10
Marcin Jurkiewicz Goodrich Krosno 10
Mariusz Sowa Eurocash Galaktikos 10
Michał Batorski Guzikówka Stara Gwardia 10
Konrad Warywoda Beer Lovers 9
Michał Lorens PKLF Krosno 9
Tomasz Wątor Marvis 9
Cezary Szczepanik Travel-Line Eba RLS 8
Marcin Adamski PKLF Krosno 8
Patryk Kucharski Beer Lovers 8
Piotr Haznar Goodrich Krosno 8
Robert Woszczyk Guzikówka Stara Gwardia 8
Łukasz Aszklar Studnie-Dukla 8
Karol Musiał Goodrich Krosno 7
Krzysztof Adamski PKLF Krosno 7
Krzysztof Rajchel Travel-Line Eba RLS 7
Marcin Goleń Czarny Kogut 7
Mariusz Michalski Profbud4Kids 7
Paweł Krochmal Profbud4Kids 7
Sławomir Wiśniowski Marvis 7
Łukasz Gierula Parnas Stara Wieś 7
Andrzej Gac Restauracja Elwit 6
Arkadiusz Patryn Parnas Stara Wieś 6
Dawid Cyrupa Studnie-Dukla 6
Piotr Frankowicz Profbud4Kids 6
Przemysław Koszelnik Guzikówka Stara Gwardia 6
Łukasz Biały Vivaldi Meble II 6
Adrian Rodzinka Vivaldi Meble II 5
Bartosz Zięba Marvis 5
Igor Bracławicz Czarny Kogut 5
Mariusz Polakowski Travel-Line Eba RLS 5
Paweł Dębiec PKLF Krosno 5
Piotr Górski Eurocash Galaktikos 5
Piotr Zięba Travel-Line Eba RLS 5
Rafał Kochan Studnie-Dukla 5
Rafał Tokarski Marvis 5
Wojciech Molek Restauracja Elwit 5
Gracjan Żarnowski - kontuzjowany Vivaldi Meble II 4
Grzegorz Durał Goodrich Krosno 4
Janusz Maślanka Eurocash Galaktikos 4
Michał Nycz Travel-Line Eba RLS 4
Przemysław Wiernasiewicz Beer Lovers 4
Robert Gryboś Eurocash Galaktikos 4
Łukasz Janocha Studnie-Dukla 4
Łukasz Jucha Studnie-Dukla 4
Dawid Rusyn Marvis 3
Dawid Socha Czarny Kogut 3
Grzegorz Gądela Profbud4Kids 3
Hubert Lipka Marvis 3
Hubert Turek Beer Lovers 3
Konrad Maciek Czarny Kogut 3
Krzysztof Salamon Beer Lovers 3
Mikołaj Łacek - kontuzjowany Beer Lovers 3
Przemysław Duliński Marvis 3
Robert Cypara Restauracja Elwit 3
Tomasz Mermon Guzikówka Stara Gwardia 3
Tomasz Wojtowicz Goodrich Krosno 3
Zdzisław Zawada Restauracja Elwit 3
Bartłomiej Rakoczy Marvis 2
Hubert Głowacki Eurocash Galaktikos 2
Kamil Czekaj Beer Lovers 2
Kazimierz Wątor Marvis 2
Krzysztof Hocyk Parnas Stara Wieś 2
Marcin Wilk Vivaldi Meble II 2
Piotr Pietruszka Beer Lovers 2
Sebastian Frączek Czarny Kogut 2
Łukasz Kuliga Profbud4Kids 2
Aleksander Najbar Vivaldi Meble II 1
Artur Bożek - kontuzjowany Vivaldi Meble II 1
Artur Ryczak - zawodnik kontuzjowany Restauracja Elwit 1
Dawid Kandefer Czarny Kogut 1
Dawid Polowiec Restauracja Elwit 1
Dominik Wdowiarz Beer Lovers 1
Grzegorz Gdula Parnas Stara Wieś 1
Grzegorz Myrta Parnas Stara Wieś 1
Grzegorz Raus Profbud4Kids 1
Jan Bielawski Parnas Stara Wieś 1
Karol Jurczyk PKLF Krosno 1
Konrad Dranka Czarny Kogut 1
Konrad Zgrych Restauracja Elwit 1
Krzysztof Fic Guzikówka Stara Gwardia 1
Leszek Buryła Restauracja Elwit 1
Marek Adamiak Eurocash Galaktikos 1
Patryk Urbaś Goodrich Krosno 1
Piotr Drożdżal Parnas Stara Wieś 1
Piotr Żdan PKLF Krosno 1
Przemysław Jasiewicz Goodrich Krosno 1
Rafał Pitera Parnas Stara Wieś 1
Tomasz Ginter PKLF Krosno 1
Tomasz Penar Travel-Line Eba RLS 1
Tomasz Węgrzyn - kontuzjowany Restauracja Elwit 1
Łukasz Habrat PKLF Krosno 1
Łukasz Jasłowski Czarny Kogut 1
Łukasz Rajchel Parnas Stara Wieś 1
© Copyright 2019
Realizacja: Interkros