Facebook Youtube

DioxidDioxid


Jak podaje oficjalna strona firmy www.dioxid.com.pl:

DIOXID Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 2008 r. oferującą szeroki wachlarz usług. Firma usytuowana jest w Krośnie w woj. podkarpackim, które posiada duże doświadczenie w branży lotniczej.

Od początku swojego istnienia postawiliśmy sobie za cel zadowolenie Klienta oraz osiągnięcie najwyższej jakości realizowanych wyrobów i usług.

Priorytetem firmy jest produkcja części lotniczych i oprzyrządowania.

W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą
Goodrich Aerospace Poland, należącej go grupy UTC Aerospace Systems – producentem podzespołów podwozi dla samolotów cywilnych i wojskowych w ramach obróbki ślusarskiej (deburring) i produkcji oprzyrządowania specjalnego.
W latach
2012 – 2015 wdrożyliśmy następujące procesy specjalne: montaż podzespołów, lakierowanie i cechowanie detali lotniczych oraz produkcję próbek wytrzymałościowych.

Liczne inwestycje w unowocześnienie produkcji, jakie przeprowadziliśmy w ostatnich latach, pozwalają nam skutecznie konkurować na polskim rynku i poszerzać naszą ofertę o nowe usługi wykonywane zgodnie z technologią klienta.

Współpracujemy z:
UTC Aerospace Systems – jeden z największych dostawców nowoczesnych technologii dla lotnictwa i przemysłu zbrojeniowego,
MB Aerospace – międzynarodowa grupa dostarczająca kompleksowe rozwiązania inżynieryjne dla branży lotniczej i zbrojeniowej,
MTU Aero Engines – niemiecki lider wśród producentów silników lotniczych,
AugustaWestland – włoskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące śmigłowce.Skład

Marcin Borowczyk
Piotr Jaśkiewicz
Grzegorz Malinowski
Igor Soliński
Przemysław Wrona
Hubert Ruszel
Michał Lepucki
Jakub Skoczeń

Kapitan/Kierownik drużyny

Marcin Borowczyk
© Copyright 2019
Realizacja: Interkros